2013 Oğlak Burcu

Ara 26, 2012   //   Yazar: ASTROMEDYA   //   Astro-Analiz, Astroloji Yazıları, Blog, Burclar  //  0 Yorum

ŞANSLI ALANLAR:

YENİ MEVKİ, STATÜ VE KONUMLARA DAHİL OLACAKSINIZ.

AİLE HAYATINIZDA MUTLULUK VE UYUM ÖN PLANDA OLACAKTIR.

ŞANSSIZ ALANLAR :

 TOPLUMSAL ORGANİZASYONLARDA DEĞİŞİMLER YAPACAKSINIZ.

AİLEVİ SORUNLAR İLGİLENMENİZİ BEKLEYECEKTİR

DUYGUSAL KONULARDA AÇIK VE NET OLMALISINIZ.

 OĞLAK BURCU 2013 GENEL

2013 yılı yaşamınıza yeni bir ışık tutacaktır. Yaşamınızı yenide değerlendirmek ve görmek ve hayattaki öncelikleri çeşitlendirmek zorunda kalacaksınız. Gezegenlerin yerleşimi sizin bulunduğunuz düzeyden daha yukarılara doğru çıkmanıza yardımcı olacaktır. Bu durumda bir önceki yıla göre dinlenmek ve gençleşmek için daha fazla zamanınız var olacak.. Ancak hayatınızın her alanını dikkatle planlamalı, ne kendinize ve çevrenizdekilere gereğinden fazla veya çok tolerans tanımamalısınız. Bu yıl bir önceki yıldan genel olarak daha sakin bir atmosfer olmasına rağmen özellikle gezegenler size düzenleme ve organizasyon yapmanız yönünde olanak sağlayacaktır. Maddi ve finansal kaygılarınız bu yıl daha önceki yıllara göre azalmış olacak ve insanlarla aranızda daha çok manevi yardımlaşma boyutunda yeni ilişkiler oluşturacaksınız. Aile üyeleri bu yıl sizin ilginizi daha çok istiyor olacak ve iş hayatınızın yanı sıra dengeli bir dağılımla her yere eşit şekilde enerji sarf etmek zorunda kalacaksınız.

İŞ – PARA – KARİYER

2013 yılının Sizin için profesyonel alanda çok daha etkili bir yıl olduğu yılın ilk aylarından itibaren ortaya açacak. Sizin gösterdiğiniz zeka, akıl ve yaratıcılıkla birlikte kariyer alanında yeni ve ileri bir seviyeye yükselmek mümkün olacaktır. Dahası gezegenlerin yerleşiminin verdiği enerji boyutu sebebiyle kariyer alanında yükselmek bir zorunluluk olarak ortaya çıkacaktır. Bu yıl yetkililer ve meslektaşlarınıza yönelik yaklaşımınız da sizin iş yerinde barış ve uyum içinde olacağınız hissiyatını verecektir. Çaba ve sıkı çalışmalarınızın sonuçlarını yıl sonuna doğru alacaksınız. Bu yıl ekip çalışmaları içinde yönetim becerilerinizi veya yeteneklerinizi sergilemek zorunda kalacaksınız ve toplu şekilde yaptığınız aktivitelerden de finansal kazançlar elde edecektir.

Bu yıl özellikle finansal anlamda yeni zirvelere doğru yükseldiğinizi ve gelir ve kazançlarınızda artışlar olduğunu göreceksiniz. Artık gelecek için daha fazla tasarruf yapabilir bir konumda olacaksınız. Akılcı yatırımlar ile materyalist dünyada çok daha fazla özgürlüğe sahip olacaksınız. Aynı şekilde bu yıl insani yardımlarınız da arttıracaksınız. Her şekilde yakın çevrenizdeki insanları maddi ve manevi yönden yardımseverliğiniz ile onurlandıracaksınız. Sadaka vb. maddi şekilde verici olmak gibi yanı sıra gönüllü hayır işlerinde de çalışmanız ve ihtiyaç duyan insanlara yardım eli uzatmanız mümkün olacaktır. Yine de kendiniz için kara günler adına bir takım mali tasarruf imkanları da değerlendirmek isteyeceksiniz. Mali kaynaklarınızda stabil bir denge oturtmaya çalışacaksınız. Gelir ve giderler arasındaki dengeyi bu yıl daha önceki yıllara oranla daha sağlıklı yapabileceksiniz.

AİLE ve DUYGUSAL İLİŞKİLER  – AŞK ve ARKADAŞLIK

2013 yılında duygusal ilişkiler ve aşk anlamında kapılarınız yıl boyunca ve bu yıl sonuna kadar açık olacaktır. Gezegenlerin neredeyse tamamı her türlü duygusal ilişkinizi stabilize etmeniz için size yardımcı olacaktır. Aşk ilişkilerinizde de bir dönüşüm söz konusu olacaktır. İkili ilişkiler veya evlilik gibi konularda kendinizi daha mantıklı bir şekilde  ifade etmek için bir çok fırsatınız olacaktır. Ilişkilerinizde açık yüreklilikle kendinizi ortaya koyduğunuz ve sorunları yapıcı ve olumlu bir şekilde ele aldığınızda sizin için daha uzun vadeli ve kalıcı mutluluklar oluşturabilmeniz muhtemel olacaktır. Aile üyeleri bu yıl sizden daha fazla veya ekstra ilgi bekleyecektir. Profesyonel hayatınızda uyguladığınız mükemmel organizasyon becerileri ile idarecilik yeteneğinizi aile içinde uyguladığınızda çok başarılı olacaksınız. Yıl içinde hem ebeveynleriniz hemde çocuklarınız sizden dönem dönem daha yoğun ilgi bekleyecektir. Her ikisi arasındaki dengeyi en sağlıklı şekilde kurduğunuzdan emin olmalısınız. Mümkünse eşiniz, sevdiğiniz veya ortaklarınızdan birşeyleri gizlemeyin. Aksi halde yıl sonuna doğru ilişkileriniz hassas bir takım noktalara doğru ilerleyebilir.

SAĞLIK

2013 yılında sizin zihinsel ve fiziksel sağlık konularında özel ve yeni bir takım çabalar yapmanız ve iyimserlik getirmeniz zorunludur. Pozitif enerjinizin devam ettirebilmesi yıl boyunca tüm cephelerde yoğun olarak eylemlerde bulunmak için sağlığınıza geçtiğimiz yıllardan daha çok ve yoğun ilgi göstermeniz gerekiyor. Bunu düzenli beslenme diyeti, uyku ya da egzersiz kalıplarındaki değişiklikler şeklinde düzenleyebilirsiniz. Söz konusu egzersizler olduğunda yavaş hareketlerle işe başlamaya ve gittikçe artan bir tempoda devam ettirmeye emin olun. Çok fazla indirme kaldırma itme ve çekme türü bedeninizin hem kas hem de kemik sistemini zorlayacak hareketlerde bulunmayın ve aynı zamanda sağlık konularında beslenme ve gıda yöntemlerinde farklı eğilim veya hırslardan kaçının. Karbonhidrat ve yağ alımı söz konusu olduğunda mümkün olan en düşük noktada tükettiğinizden emin olun. Kilo kontrolü yapmazsanız aldığınız kiloları vermek düşündüğünüzden de uzun zaman alabilir. Rahatlamak, meditasyon vb. çalışmalar yapmak ve işten ziyade kendinizle ilgilenmeniz gerekebilir.

EĞİTİM

Özellikle kısa yolculuklar çerçevesinde bazı eğitim seyahatleri yapmanız muhtemel olacaktır. kariyer planlaması yaparken eğitim semineri, sertifika programları vb. eğitim öğretim konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Öğrenci ve akademisyen olan oğlak burçları eğitim hayatındaki başarıları ile göz doldurarak öğretmenlerinden takdir alabilirler.

YÜKSELEN BURÇLARA GÖRE OĞLAK BURCU

Koç yükselen Oğlak : Hem toplumsal hayatın sorunları hemde aile bireylerin özel konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu noktada liderlik nitelikleriniz fazlasıyla ön planda olacaktır. toplum içinde yükselecek ve profesyonel hayatınızda başarılı bir kimlik oluşturacaksınız.

Boğa yükselen Oğlak: Profesyonel hayatınızda yıl boyunca aile üyelerinden destek alacaksız ve size yakın kişilerle yeni oluşum veya organizasyonlar kurma potansiyeliniz artacaktır. Bazı dışşal faktörler gelecek hayatınızın belirlenmesinde düşündüğünüzden de önemli rol oynayabilir.

İkizler yükselen Oğlak : Güneş ve diğer gezegenlerin yerleşimi ve konumu bazı ruhsal aktivite ile istenmeyen olayları durdurma ve engelle enerjinizi kullanmanızı sağlayacaktır. Özellikle fazlasıyla göz önünde olduğunuz konum ve statüsel durumlarla muhatap olacaksınız. Yeni ve farklı çevrelerde alışık olmadığınız durumlarla karşılaşmanız olasıdır.

Yengeç yükselen Oğlak : 2013 yılı kariyer ve gelecekteki iş bağlantılarını kurmak açısından anahtar niteliğinde bir geçiş yılı olacaktır. bu dönemde birlikte iş yaptığınız insanlarla olan koşulların yeniden gözden geçirerek yapılandırılması muhtemeldir.

Aslan yükselen Oğlak : bu yıl sevdiklerinize ve çevrenize hizmet etme odaklı olacaksınız. Yöneticilik ve liderlik becerileriniz ile içinde bulunduğunuz toplulukları en iyi şekilde yönetmeye adaysınız. Bireyselliğiniz ile popülerliğiniz artacaktır.

Başak yükselen Oğlak : 2013 yılı iş hayatında ve kariyer alanında mantıklı ve yüksek performanslar için ilham verici olduğu kadar da karlı bir yıl olacaktır. yılın ikinci çeyreği maddi konularda daha başarılı olacaksınız.

Terazi yükselen Oğlak : korkunç sevindirici ve mutluluk verici duygusal gelişmeler yaşamanız muhtemeldir. Sevdiklerinizle aranızda uzun vadeli ve başarılı köprüler kurmayı becereceksiniz ve insanlar arasında aranılan kişi olacaksınız

Akrep yükselen Oğlak : Nakit ve finansla ilgili konular ve giderlerin organizasyonu iyi ve sağlıklı olacaktır. sık sık mali konularda artan bir endişeye sahip olmanıza rağmen yıl sonuna doğru bütün sorunları yoluna koyacak tasarruf tedbirlerini almış olacaksınız.

Yay yükselen Oğlak : mali finansal artışlar ile birlikte yeni ve farklı iş organizasyonları muhtemel olabilir. İkili ilişkilerdeki yapılanma da en az profesyonel hayatınız kadar önemli olacaktır. geçtiğimiz yıllara göre daha rahat bir ruhsal durumunuz olacaktır.

Oğlak yükselen Oğlak : finansal anlamda beklediğiniz çıkışı ve kariyer potansiyelini mevcut konumunuzu zorlayarak ve yeniden yapılandırmalar yaparak arttıracaksınız. Bu süreçte aile konular da ilginizi bekleyecektir. Her iki alanda da eşit ağırlıklı enerji sarf etmeniz gerekiyor.

Kova yükselen Oğlak : Bu yıl en büyük değişimi arkadaşlıklar ve toplumsal organizasyonlardaki değişikliklerde yaşayacaksınız. Bu süreçte bazı arkadaşlıklarınız tamamen bitebilir ve yeni tanıdığınız kişilerle beklenmedik ilişkiler içine girebilirsiniz.

Balık yükselen Oğlak : ikili ilişkiler, duygusal konularda uyum ve mutluluk hakim olacaktır. aynı şekilde gelir ve maaş artışı da sizi önemli ölçüde rahatlatacaktır. Yüksek enerjiler altında pozitif olacaksınız.

 

Yorum Bırakın

Sevilay Eriçdem Videolar

KATEGORİLER