2013 Yengeç Burcu

Ara 26, 2012   //   Yazar: ASTROMEDYA   //   Astro-Analiz, Astroloji Yazıları, Blog, Burclar  //  0 Yorum

Şanslı alanlar:

 ŞANS, BOLLUK, MUTLULUK VE GENİŞLEME GEZEGENİ JÜPİTER HAZIRAN AYINDA BURCUNUZA GİREREK 1 YIL BURADA KALACAK.

YAŞAMSAL KONULAR GENEL OLARAK İÇ MESELELER VE AİLEYLE İLGİLİ OLACAKTIR.

GAYRİMENKUL ALIM SATIMI YAPABİLİRSİNİZ.

Şanssız alanlar:

AŞIRI ÇALIŞMAYA VE HEP BAŞKALARINI DÜŞÜNMEYİ MEYİLLİSİNİZ.

SAĞLIK KONULARI STRESE BAĞLI OLARAK GÜNDEMİNİZE GELEBİLİR

KARİYER DEĞİŞİMİ YAPMAK YERİNE MEVCUT OLANA ODAKLANMANIZ TAVSİYE EDİLİR.

2013 – YENGEÇ BURCU GENEL

2013 yılında daha çok iç meseleler yanı sıra, ev, aile kökleriyle ilgili gelişmeler, emlak alım satımı veya gayrimenkul konularında yapacağınız önemli çalışmalar olacaktır. Duygusal alanda yaşayacağınız değişiklikler mekân olarak da değişimlere gitme ihtiyacınız körükleyecek. Özellikle aileniz, eşiniz veya duygusal ilişki içinde olduğunuz insanlarla aranızda yoğun iletişimler olacak ve aile sınırlarınızın genişlemesi de muhtemel olacaktır. ev içindeki sorunların yanı sıra maddi konularda da gereksiz risklere girme potansiyeline karşı temkinli olmanızda fayda olacaktır.  Buna karşılık 2013 yılını son derece verimli ve kazançlı bir şekilde sona erdirmenizi sağlayacak büyük gelir potansiyelleri yakalamanız da mümkün olacaktır. Özellikle yılın ikinci yarısında burcunuza giren Jüpiter sebebiyle, yatırım şansınızda artmalar olacaktır. Bu yıl kariyerinizde köklü değişikliklere gitmek gibi önemli kararları almadan önce çok ince detayları düşünmelisiniz. Kolay kariyer değişiklikleri yapmayın ve kariyeriniz tepeden tırnağa değiştirecek kararları almayın.

Özellikle Jüpiter’in burcunuza geçmesiyle birlikte, bireysel anlamda ön planda olacağınız olaylar gerçekleşecektir. Mali alanda başarılı olabilmek için duygusallığın her türlüsünden kaçınmalısınız. Ufkunuzu olabildiğince geniş tuttuğunuzda önünüze oluşabilecek tuzaklara karşı da temkinli olmanız gerekiyor. Bazı istenmedik harcamalarda kaçınmalısınız. Mali durgunlukla mücadele etmek için daha çok çalışmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. 2013 yılında standart finansal kazançlar ve yararlı yatırımlar açısından ortalama bir seviyede olacak. Yengeç burçları için özellikle yılın ikinci ve üçüncü çeyrek döneminde harcama veya yatırım yaratmak konusunda dengeli ve adaletli olunması ve yatırımların birden farklı alanlara bölünmesi daha sağlıklı olacaktır.

İŞ – PARA – KARİYER

Yengeç burçu olarak 2013 yılı boyunca belirgin kişilik özelliğinizin ön plana çıkması neticesinde, çalışkan, sorumluluk sahibi, hırslı, sebatlı özellikleriniz parlayacaktır. Çalışmaya ve sorumluluklar almaya istekli ve yeteneklisiniz. Aynı zamanda zorluklar almak ve hepsini yerine getirmek konunda çok başarılısınız. Bu yıl kariyer alanında oldukça çok sosyalleşme olacaktır. Meslek hayatınızdaki gelgitlere bu sene bir nokta koyacak ve çabalarınızın karşılığını alacaksınız. Gezegensel yerleşimler zeka ve yaratıcılık özelliklerini bu yıl bol bol göstereceksiniz.

Kariyer ve İş alanında, vasıflı işler veya işletmelerdeki gerekli ilerlemeleri Jüpiter ve Güneş’in karlı ve güçlü konumu neticesinde ulaşacaklar ancak aynı zamanda sorunlar ve engeller de söz konusu olacaktır. Ancak bu sorunların cesurca aşılmasında ve mücadelesinde yengeç burçları büyük efor gösterebilirler. Özellikle yılın ikinci yarısı ile birlikte, kariyer ve iş alanı ile birlikte hayatın her alanında olumlu ve başarılı bir oluşum sağlanabilecektir. Bu süreçte yengeç burcu olarak, zamana paralel ve ahenkli bir ilişki geliştirmeniz başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

AİLE ve DUYGUSAL İLİŞKİLER  – AŞK ve ARKADAŞLIK

Bu yıl aşk hayatınızda hayallerinize ulaşmanızda yardımcı olacak bir çok fırsat elinize geçecektir.  Eğer duygularınızı ifade etmek konusunda net ve açık yürekli olursanız ve eşinize ihtiyacı olan özgürlük ve bağımsızlığı verirseniz ilişkinizde istediğiniz ivmeleri kazanmak mümkün olacaktır.  Aynı şekilde bu süreçte cazibeniz de yüksek olacağından karşı cinsi üzerinize çekme konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Bu süreçte eski aşklarınızdan bazıları gündeme gelerek ön plana çıkabilir veya eski aşkınız yeniden alevlenerek evlilik kararı alabilirsiniz. Bu yıl müstakbel eşinizle karşılaşmak ve hayatınıza almak konusunda büyük bir zaman olacaktır.

SAĞLIK

Bu yıl boyunca özellikle strese bağlı bazı rahatsızlıklar geçirmeniz muhtemel olabilir ve yıl boyunca kendinizi oldukça bitkin hissedebilirsiniz. Bazı stres-kırıcılar kullanarak bu süreçte kendinizi koruyacak önlemler almalısınız. Sağlık ve Canlılık konusuna Temmuz’dan Ekim’e kadar bazı küçük ve narin rahatsızlıklara yakalanma potansiyeliniz vardır. Özellikle sağlık sorunları göz rahatsızlıkları, sindirim ve karın sorunları ve uykusuzluk şeklinde somutlaşabilir. Sakinlik ve huzur, sağlık açısından oldukça önemli olacaktır. İstenmeyen iletişimin kanalları ile muhatap olmak ve gereğinden fazla iş hayatında kalma neticesinde, dijital dünyaya kendinizi kablolarla bağlı hissederek aşırı elektrik yüklenmesi yaşayabilirsiniz.  Aynı şekilde yiyecek ve içecek dengenizde oturarak çalışma potansiyeli yüzünden kilo almanıza sebebiyet verebilir. Mümkün olduğu kadar düzenli ve dengeli bir beslenme biçimi ile birlikte hafif egzersizleri ihmal etmemelisiniz.  Bu yıl kendinize bir spor salonu ya da benzeri gibi fiziksel aktivite yapmanızı sağlayacak organizasyonlar içine dahil olmak için iyi bir zamandır.

EĞİTİM

Yengeç burcu öğrenci, akademisyen, eğitim ve araştırma görevlileri, çabalarının sonuçlarını başarı ve takdir olacak elde edecekler.

YÜKSELEN BURÇLARA GÖRE YENGEÇ BURCU

Koç yükselen Yengeç : Bu yıl önceki yıllardaki meşakkatli süreçlerin sona erdiğine ve 2013 yılı içinde daha iyi sonuçlar alacağınıza emin olabilirsiniz. Hayatınızın her alanında genel anlamda bir büyüme var olacaktır.

Boğa yükselen Yengeç : Başarı sizin iş hayatınızdan daha çok zevk almanızı sağlayacak şekilde gelecektir. Kararlarınızı alırken gerekli danışmaları yada istihbaratları tamamladığınıza emin olmanızda fayda vardır

İkizler yükselen Yengeç : Projelerinizin çoğu, ister kişisel ya da ister profesyonel anlamda olsun bu yıl bitimine yakın sizi mutlu edecek düzeyde olacaktır. Geçmişle ilgili nostaljik konulara takılı olmak yerine Güneş kadar parlak bir gelecek için mevcut koşullarınızda iyileştirmeler yapmak için planlar içinde olmalısınız. .

Yengeç yükselen Yengeç : Özellikle toplumdaki otorite sahibi kişilerden yapacağınız işlerle ilgili fikir, ilham ve destek alacaksınız. Geldiğinde bazı fırsatları değerlendirmekte yetersiz kaldığınızda fırsatların kaçtığını düşünerek feryat etmeyin ve kaldığı yerden hayatınıza devam edin.

Aslan yükselen Yengeç: Bu yıl içinde dönem dönem seyahat şansı yüksek olacaktır ve bu seyahatlerde yaşayacağınız olaylar daha sonraki yıllarda yaşamınıza yön verecektir.

Başak yükselen Yengeç : Bu yıl, mali ve finansal endişelerinizi gereksiz yere abartma ve büyütme eğiliminde olsanız da çok fazla olmamakla birlikte yine de ortalama bir seviyede olacaktır.

Akrep yükselen Yengeç : Kariyer alanındaki hedeflerinizden ödün vermeden kendinizi de ihmal etmeden dengeli bir yıl geçireceksiniz.

Yay yükselen Yengeç : Yay yükselene sahipYengeç burcu bu yıl, meyvalarını önümüzdeki yıllarda alacakları çok verimli yeni projelerin veya girişimlerin başlamasına olanak sağlayacak.

Oğlak yükselen Yengeç : İşinizde büyümenize imkan verecek bir çok fırsatlar da önünüze çıkacaktır. Tartışma, görüşme, müzakere ve toplantılardan olumlu sonuçlar alacaksınız. Yanı sıra boş zaman etkinlikleri içinde biraz daha kendinize ve ailenize zaman ayırmalısınız.

Kova yükselen Yengeç : Eğer hayat koşullarını ve standartlarını daha iyi hayat üzerine kurgularsanız ve zihninizde sahip olduklarınıza yeni vizyonlar katmayı hedeflerseniz büyük ihtimalle büyük ve gelecek vaad eden yatırımlar yapabilirsiniz.

Balık yükselen Yengeç :. 2013 yılı başlarından itibaren büyük beklentiler içinde olmanıza gerek yok. Bazı sorun ve bozuklukları sabır ve adapte yeteneğinizi kullanarak aşacaksınız.

 

 

Yorum Bırakın

Sevilay Eriçdem Videolar

KATEGORİLER